Generator karczm i spotkań w karczmach

Generator losuje opis karczmy, zadanie oraz kilka dodatkowych elementów. Inne skarby to zwykle przedmiot magiczny, element wyposażenia i losowa kosztowność lub… Zwykły bubel. Wszystko tu ma szansę nie mieć żadnego sensu! 😉 Możesz podjąć wyzwanie i dopowiedzieć nieścisłości na własną rękę. Możesz też losować dalej, aż wypadnie fajniejsza opcja.

Oto pierwsze zadanie…

Jesteście w karczmie

Piwny Loszek to nabrzeżna tawerna, gdzie serwuje się wędzone węgorze i piwo bez smaku. Bywalcy tego miejsca nie wyróżniają się niczym szczególnym. Właścicielem jest Douglas, były pirat, przemytnik i wichrzyciel. Rzadko bywa na sali, toteż za ladą pracuje jego syn, Derrick.

Ktoś szuka waszej pomocy…

Kenna, właścicielka cukierni, zamawia piwo z zieloną pianą i siada niedaleko. Po krótkiej rozmowie przyznaje, że potrzebuje miodu z ula olbrzymich pszczół, żeby zapłacić okup królowi niedźwiedzi. Dzięki temu, nie zaatakuje on w tym roku, a i podróżnych zostawi w spokoju. "Oczywiście, że was wynagrodzę!" - mówi. Nagroda to solidny mieszek złotych monet. Dodaje też, że warto zajrzeć do pobliskiego sioła, Chrustów. Tam mieszka facet, który podobno widzi przyszłość.

Inne skarby:

Taranujący kastet, proca i suszone grzyby.

Przeszkoda na drodze:

Rozpadlina wypełniona kwasem. Skąd się tu wziął...?

Niespodziewane spotkanie:

Łowczyni z tobołkiem pełnym jagód, grzybków i zajęczych futerek.

Główny przeciwnik:

Rój olbrzymich komarów, z komarzą królową na czele.

Sprawdź też najnowsze tabele do losowania: