Generator karczm i spotkań w karczmach

Generator losuje opis karczmy, zadanie oraz kilka dodatkowych elementów. Inne skarby to zwykle przedmiot magiczny, element wyposażenia i losowa kosztowność lub… Zwykły bubel. Wszystko tu ma szansę nie mieć żadnego sensu! 😉 Możesz podjąć wyzwanie i dopowiedzieć nieścisłości na własną rękę. Możesz też losować dalej, aż wypadnie fajniejsza opcja.

Oto pierwsze zadanie…

Jesteście w karczmie

Pod Zgubionym Pierścionkiem jest najlepszą oberżą w okolicy, a w jej piwnicach można zagrać w kości, karty i ruletkę. To ulubione miejsce spotkań okolicznych flisaków, których łatwo odróżnić od równie licznych podróżników. Właścicielką jest pulchna, przemiła Fiona, która do każdego zwraca się: "pączuszku". Lub nazwą innej słodkości.

Ktoś szuka waszej pomocy…

Gen, awanturnik, zamawia przy szynkwasie coś do jedzenia. Po krótkiej rozmowie przyznaje, że ma ważne informacje. Podobno wszystkie ważne osoby w mieście zostały zastąpione przez zmiennokształtnych. Nikt nie daje temu wiary, ale ktoś musi upewnić się, czy to prawda, a w razie czego, wyeliminować zagrożenie. "Oczywiście, że was wynagrodzę!" - mówi. Nagroda to pobyt w luksusowej łaźni. Dodaje też, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. 😉

Inne skarby:

Nierozmrażająca się kostka lodu, zbroja łuskowa i woreczek mocnego ziela fajkowego.

Przeszkoda na drodze:

Rozległe cmentarzysko, na którym grasują mściwe duchy.

Niespodziewane spotkanie:

Zaspany wędrowiec, który zgubił drogę.

Główny przeciwnik:

Potężny iluzjonista.

Sprawdź też najnowsze tabele do losowania: