Skala Wyzwania

Polityka prywatności

Skala Wyzwania to blog – dalej Strona – należący do mnie, Administratora, czyli do Karoliny Stolarskiej. Ty jesteś Użytkownikiem.

Stronę stworzyłam samodzielnie, na WordPressie, którego aktualizuję regularnie. Strona stoi na hostingu OVH, który zobowiązał się stosować do postanowień regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

Strona jest podpięta do Google Analytics i Google Webmaster Tools, dzięki czemu mogę sprawdzać popularność różnych tekstów i lepiej dopasowywać nowe treści. Na tej podstawie nie jestem w stanie śledzić indywidualnych Użytkowników, gromadzę jedynie generalne dane statystyczne.

Strona posiada certyfikat SSL dostarczony przez Let’s Encrypt.

Strona – jak pewnie każda witryna w Internecie – korzysta z Ciasteczek, czyli niewielkich plików, zapisywanych i przechowywanych w pamięci twojego komputera, w celu optymalizacji korzystania ze Strony. Możesz usunąć Ciasteczka w każdej chwili, korzystając z opcji w twojej przeglądarce.

Na Stronie znajdziesz zakładkę Kontakt, gdzie możesz wysłać do mnie wiadomość za pośrednictwem formularza WPForms lub bezpośrednio na mojego maila. WPForms nie gromadzi podawanych w formularzu danych osobowych. Swoje dane osobowe, w celu skontaktowania się ze mną, podajesz dobrowolnie. Są niezbędne, żebym mogła odpowiedzieć na twoją wiadomość. Ale przecież wiesz o tym. 🙂