Konkurs “Gdzieś we Wrotach Baldura” – wyniki

Konkurs “Gdzieś we Wrotach Baldura” – wyniki

Aby wygrać zestaw komiksów: “Legendy Wrót Baldura” i “Zaćmione życzenie” od wydawnictwa Egmont trzeba było zaprojektować lokację, która mogłaby istnieć we Wrotach Baldura. Otrzymałam pięć* prac konkursowych, więc wybór trzech zwycięskich był wyjątkowo trudny. Zobaczcie sami.

* Właściwie to cztery, bo jedna dotarła spóźniona o dobę i nie mogłam wziąć jej pod uwagę. 🙁 Pod tym linkiem znajduje się pełny regulamin konkursu , a teraz do rzeczy…

Konkurs “Gdzieś we Wrotach Baldura” – zwycięskie prace

Każda zwycięska praca zostanie nagrodzona zestawem dwóch komiksów “Legendy Wrót Baldura” i “Zaćmione życzenie” od wydawnictwa Egmont:

Wiktoria Hoszowska

Lokacja Wiktorii miała być znacznie większa i szczerze mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy ten finalny efekt. Mimo że w ramach pracy konkursowej oceniałam tylko poniższy fragment, to zdecydowanie moja ulubiona praca – pełna detali, skrupulatnie narysowana i bardzo pomysłowa. 🙂 Myślę, że w takim miejscu mogłaby się rozegrać intrygująca i pełna mistycyzmu przygoda. Co więcej, Wiktoria dodatkowo przedstawiła też przeciwnika, którego można spotkać w Świątyni Księżyca.

Portoflio Wiktorii

Kebs

Magazyn Kebsa skrywa tajemnicę, niczym szafa szkieleta 😀. Eksplorowanie poziomów magazynu na pewno byłoby pełne wrażeń. Zwróćcie uwagę na skrzynię z iksem, działo ukryte za ładunkami oraz rozmieszczenie drzwi w piwnicach. Część jedzenia na dole jest zepsuta, ale część wygląda całkiem świeżo – czyżby ktoś celowo wypuścił szczury?

Animafisz

Z wiadomości załączonej do pracy wiem, że to pierwsza lokacja autora pracy, tym bardziej robi wrażenie. Ma ukryty skarb, rozmaite przejścia, a przede wszystkim dwie tajemnicze tablice… Brakuje fragmentu jednej z nich – na pewno znajdowała się na nim kluczowa informacja! Jestem ciekawa, czy Animafisz złapał bakcyla na erpegowe mapki, bo ta praca pokazuje wielki potencjał!

Animafisz – strona na Facebooku

Pozostałe prace

Mikołaj

Artur Redlicki

Portfolio Artura

W tym miejscu pozostaje mi serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie. Zachęcam do udziału w kolejnych, jeśli nadarzy mi się okazja, by coś zorganizować. Zapraszam też do grupy Darmowe mapki do RPG. 🙂 Pozostańmy w kontakcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *