Kocie Miejsce – darmowa mapa

Kocie Miejsce – darmowa mapa

Koty to wspaniałe stworzenia. Gdzie tylko się pojawią, od razu jest wesoło. Nie znam osoby, która nie uśmiechnęłaby się choć raz na widok mema z kotem. Koty pojawiają się też w naszych sesjach. Pod postacią bogini Bastet, jako chowańce, zaczarowana forma czarodzieja lub zwierzęca postać druidki…

Dzisiejszy wpis dedykuję wszystkim miłośnikom kotów. Miniony rok uczynił życie trudniejszym, a co za tym idzie, trudniejsze jest też pomaganie. Kiedy ludzie potrzebują wyjątkowego wsparcia, wiele sił i środków przesuwa się w inną stronę. To zrozumiałe, niemniejszy jest kłopot, w jakim znalazło się pewne wyjątkowe miejsce. Chciałabym krótko o nim opowiedzieć.

Kocia Kawiarnia Fundacja Ko-Ta

W Kociej Kawiarni w Zielonej Górze byłam po raz pierwszy z moimi przyjaciółmi, Liną i Matuszem, w trzydzieste urodziny. To takie miejsce, gdzie można posiedzieć ze znajomymi, laptopem lub książką, a kitki skaczą po półkach, parapetach, stole i tobie – jeśli zdobędziesz ich względy. Mają tam swoje spokojne miejsce i przestrzeń, w której mogą się bawić. Za barem leżą pyszne ciasta (jest też opcja wegańska), kawa jest przepyszna, trudno się nie uśmiechać, serotonina uderza do głowy. Wyszłam stamtąd szczęśliwsza.

Fundacja Ko-Ta wyłapuje też dzikie koty, aby je poddać sterylizacji. Robi wszystko, by znaleźć dom kotkom, które go potrzebują. To dobrzy, bardzo dobrzy, najlepsi ludzie, z wielkimi sercami na dłoni. Ale do pomocy potrzebują pieniędzy. I teraz są w potrzebie, bo grozi im zamknięcie.

Jak można pomóc?

Jeśli chcesz pomóc przetrwać zielonogórskiej Fundacji Ko-Ta i wspaniałemu miejscu, które jest domem dla Lucka, Lotki, Frytki, Róży i Kulki, podpowiadam jak:

Kocia Kawiarnia Fundacja Ko-Ta – Licytacje – tu możesz wystawić aukcję lub wziąć udział w licytacjach

Zbiórka na zrzutka.pl: Na ratunek dla kociej kawiarni Fundacja Ko-Ta

Zarówno grupa jak i zrzutka dopiero co powstały. Nie masz pomysłu na aukcję i budżetu na pomoc? Udostępnij informację o akcji, to naprawdę bardzo dużo.

I z góry dziękuję za wszelkie wsparcie, w imieniu przyjaciół Kociej Kawiarni i kitków. A teraz mapa!

Kocie Miejsce – darmowa mapa do RPG

Kiedy kotek w magicznym świecie ma dość ludzi, jego kocia wola pozwala mu przenieść się w magiczne Kocie Miejsce. To miejsce zabaw i dzikich harców, o wielkiej mocy magicznej.

Mapę możesz pobrać w wersji z siatką lub bez:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *